Wiadomości z Sosnowca

Spotkanie pożegnalne odchodzących na emeryturę policjantów

  • Dodano: 2022-01-10 09:45

W ubiegłą środę w siedzibie sosnowieckiej Policji odbyło się uroczyste spotkanie ścisłego kierownictwa związane z odejściem na zasłużoną emeryturę trzech oficerów. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu insp. Tomasz Kłosowicz pożegnał odchodzących na emeryturę m.in.: Komendanta Komisariatu III Policji w Sosnowcu, Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą oraz Eksperta Zespołu Kadr i Szkolenia w Sosnowcu.

Sosnowieccy policjanci na emeryturze

Piątego stycznia br. w Komendzie Miejskiej Policji w Sosnowcu odbyło się spotkanie pożegnalne odchodzących na emeryturę Policjantów: Komendanta Komisariatu Policji III w Sosnowcu mł. insp. Krzysztofa Szymanka, Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Sosnowcu podinsp. Mirosława Bajeny oraz Eksperta-Koordynatora Zespołu Kadr i Szkolenia KMP w Sosnowcu nadkom. Jacka Amrozy.

Policjanci z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu insp. Tomasz Kołosowicza otrzymali pamiątkowe ryngrafy, które były jednocześnie symbolem wdzięczności za wieloletnią pracę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Sosnowca. Oprócz wzajemnych podziękowań odchodzącym na emeryturę życzono spełnienia się w osobistych pasjach, na które do tej pory, z uwagi na pełnione obowiązki służbowe, często brakowało czasu.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również