Wiadomości z Sosnowca

J'aime Paris - koncert piosenki francuskiej

  • Dodano: 2021-03-15 09:30

Zapraszamy na bezpłatny koncert piosenki francuskiej pt. "J'aime Paris", który odbędzie się 26 marca 2021 r. o godz. 18:00.

„J'aime Paris" to koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Joanny Możdżan wraz z zespołem. W repertuarze największe klasyki piosenki francuskiej. Usłyszycie Państwo nowe wersje utworów Edith Piaf, Searge Gainsbourga, Dalidy, Charles Aznavoura, ZAZ. Zapraszamy w pełną zwrotów akcji, wzruszającą ale i zabawną podróż do dawnego Paryża. Koncert został przygotowany w 2012 roku w Krakowie.

Joanna Możdżan to absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu (specjalność wokalistyka jazzowa). Wokalistka, nauczyciel śpiewu, od 2016 roku członek zespołu artystycznego w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Na studiach spędziła rok we Francji, gdzie współpracowała z tamtejszymi muzykami w formacji „Joanna's quartet". Laureatka wielu przeglądów i festiwali piosenki francuskiej i literackiej w Polsce jak i za granicą. Jurorka Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Francuskiej im Edith Piaf w Krakowie.

Czas trwania koncertu: 90 minut

Ilość miejsc na widowni jest ograniczona zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami epidemiologicznymi

Bezpłatne wejściówki do odebrania w MDK "Kazimierz" od 15.03.2021 do 25.03.2021 w godzinach od 10.00 do 18.00

J'aime Paris - koncert piosenki francuskiej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również