Wiadomości z Sosnowca

MUZA zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet

  • Dodano: 2021-03-03 15:00

Z okazji Dnia Kobiet Miejski Klub im. Jana Kiepury zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - koncert oparty na muzyce filmowej, przeplatany "Bajkami" ks. Mieczysława Malińskiego.

Obsada i oprawa muzyczna

Na scenie gościć będziemy wybitnych polskich artystów, znanych zarówno ze scen filharmonicznych, jak i również z ekranu telewizji. Wyjątkowym gościem wieczoru będzie Maciej Zakościelny, który wystąpi również w roli skrzypka. Popularny aktor, ukończył podstawową i średnią szkołę muzyczną II stopnia w klasie skrzypiec, a po raz pierwszy publicznie zaprezentował swój talent muzyczny w roku 2008. Jako aktor teatralny zadebiutował wcześniej, w 2003 r., na deskach „Sceny Prezentacje” w Warszawie, gdzie wystąpił w „Czasie odnalezionym” według Marcela Prousta. Jego debiutem telewizyjnym była rola Marka Bednarka w „Plebanii”, a filmowym – epizod u Wojciecha Wójcika w sensacyjnym filmie „Bez litości”. Maciejowi Zakościelnemu towarzyszyć będą wybitni muzycy klarnecista Roman Widaszek i pianista Grzegorz Biegas, oraz Kwintet Śląskich Kameralistów w składzie: Dariusz Zboch - skrzypce, Jakub Łysik - skrzypce, Jarosław Marzec - altówka, Katarzyna Biedrowska - wiolonczela, Dawid Lewandowski – kontrabas.

  • 06.03.2021 godzina 18.00
  • Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA
  • ul. Warszawska 2, Sosnowiec
  • Bilet w cenie: 39,00zł  

Bilety dostępne online na stronie www.kiepura.pl oraz w naszych kasach biletowych znajdujących się  w MUZIE oraz Energetycznym Centrum Kultury. Zalecamy zakup biletów drogą online. 


Źródło: UM Sosnowiec

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.