Wiadomości z Sosnowca

"Bruce Lee wkracza do akcji!". Pokaz umiejętności sportowych przed sosnowiecką biblioteką

  • Dodano: 2023-07-31 12:45

Już w czwartek 10 sierpnia o godz. 17.00 przed głównym wejściem Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu), odbędzie się zapierający dech w piersiach pokaz umiejętności sportowców z Sosnowieckiego Klubu Karate (układy walk i łamanie desek), który zwali z nóg wszystkich uczestników.

Sztuki walki na ekranie MBP w Sosnowcu

O 18.00 w Auli rozpocznie się darmowy seans najpopularniejszego filmu mistrza Bruce’a Lee w reżyserii Roberta Clouse'a! Przenieście się na wyspę pełną tajemnic i niebezpieczeństw, gdzie pod przykrywką wielkiego turnieju sztuk walki kryją się nielegalne interesy. Zobaczcie, jak główny bohater rozprawia się z przeciwnikami, prezentując przy tym swoje niezwykłe umiejętności! 

To wydarzenie trzeba przeżyć na własnej skórze! Przyjdźcie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, bo czeka Was wieczór pełen sportowej pasji i filmowych emocji! Wstęp wolny.

Gdzie można sprawdzić tytuł filmu?

  • Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11).
  • Poprzez wysyłany regularnie newsletter.
  • Poprzez kliknięcie w napis „TYTUŁ FILMU” zamieszczony w artykule reklamującym seans na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl i wpisanie aktualnego hasła dostępu. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok!
  • Poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego na plakatach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również