Wiadomości z Sosnowca

Zagłębie za pół ceny powraca. Możesz się jeszcze zgłosić!

  • Dodano: 2020-08-11 10:30

Weekend za pół ceny powraca.

4-6 września w Sosnowcu ponownie będzie co zjeść w promocyjnej cenie, ale też nie zabraknie usług i fajnych miejsc do odwiedzenia.

Wszystko zaczęło się od akcji "Sosnowiec za pół ceny" w 2012 roku

W 2015 roku wyszliśmy poza miasto i od tej pory za pół ceny jest Zagłębie: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. Specjalną edycję nasze miasto przeprowadziło w 2019 roku, a to w podziękowaniu za wysoką frekwencję w wyborach parlamentarnych.

Po co robiony jest ZZPC?

Po to, aby zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend.

W 2020 roku akcja odbywa się w weekend 4-6 września. Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że ponownie zaprosiliśmy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej.

Właśnie ruszyła akcja zgłoszeniowa

Do 14 sierpnia czekamy na firmy, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy nie tylko podmioty gastronomiczne. Co ważne, oferta -50% może dotyczyć jedynie produktów i usług, które są w stałej ofercie.

Zgłosić się można wypełniając formularz, a ten znajdziecie poniżej. Wypełniony i podpisany dokument należy dostarczyć osobiście do Centrum Informacji Miejskiej (ul. Warszawska 3/20) lub przesłać jego skan mailem na adres: cim@um.sosnowiec.pl.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.