Wiadomości z Sosnowca

IV edycja loterii Samochód za PIT za nami

  • Dodano: 2020-07-02 11:00

IV edycja loterii Samochód za PIT — rozlicz podatek w Sosnowcu za nami.

Tym razem szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do Pani Uli, która z rąk prezydenta miasta Arkadiusza Chęcińskiego odebrała kluczyki do Toyoty Aygo.

Loteria zorganizowana przez Gratifica Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy współudziale Urzędu Miasta Sosnowca to jeden ze sposobów miasta na przyciągnięcie nowych, ale i zatrzymanie obecnych mieszkańców, pozytywnie przyczyniając się do trendów demograficznych oraz pokazując, że warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu.

W losowaniu nagrody głównej oraz nagród dodatkowych mógł wziąć udział każdy mieszkaniec Sosnowca, który na dzień 31 grudnia 2019 roku wskazał nasze miasto jako miejsce zamieszkania oraz rozliczył podatek dochodowy w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym. Oprócz Toyoty Aygo można było wygrać jeden z pięciu voucherów rowerowych o wartości 2000 zł każdy oraz tablety – pięć, każdy o wartości 650 zł.

W sumie w tegorocznej edycji udział wzięło 3687 osób.

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w loterii. W związku z pandemią musieliśmy zmieniać terminy, ale najważniejsze, że całą akcję udało się ponownie przeprowadzić. Pamiętajmy, że płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Najwięcej szczęścia w tegorocznym losowaniu miała pani Ula

Radość ogromna. Inicjatywa bardzo fajna, postanowiliśmy z mężem, że weźmiemy udział i się udało – mówiła z uśmiechem szczęśliwa zwyciężczyni.

Powiem szczerze, że przymierzaliśmy się do zakupu właśnie Toyoty Aygo. Moja wysłużona Toyota Yaris ma już swoje lata i mieliśmy ją zamienić, ale jak widać los podjął decyzję za nas – dodała mieszkanka Sosnowca.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.