Wiadomości z Sosnowca

Szczęśliwy finał poszukiwań 71-latka cierpiącego na zaniki pamięci

  • Dodano: 2020-12-10 07:00, aktualizacja: 2020-12-10 05:12

Intensywne poszukiwania zaginionego 71-letniego mężczyzny cierpiącego na zaniki pamięci zakończyły się sukcesem. Sosnowieccy kryminalni z zespołu poszukiwań odnaleźli go podróżującego autobusem w kierunku Dąbrowy Górniczej.

Senior był kompletnie zdezorientowany, trafił pod opiekę lekarzy i rodziny

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny cierpiącego na zaniki pamięci wpłynęło około godziny 17.00. Rodzina poinformowała, że 71-latek około godziny 14.00 wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił. Sprawie nadano najwyższy priorytet, ponieważ mężczyzna cierpi na schorzenie powodujące zaniki pamięci, nie jest osobą zdolną do samodzielnej egzystencji i wymaga stałej opieki. Policjanci natychmiast podjęli bardzo intensywne działania, w których wspierali ich również przedstawiciele innych formacji. Około godziny 19.40 sosnowieccy kryminalni z zespołu poszukiwań odnaleźli zaginionego w autobusie jadącym w kierunku Dąbrowy Górniczej. Senior był kompletnie zdezorientowany. Trafił pod opiekę lekarzy i rodziny. 

Policja gorąco dziękuje wszystkim, którzy wsparli nasze poszukiwania poprzez publikacje i przekazywane nam informacje. Dzięki zaangażowaniu policjantów jak i wielu innych osób, poszukiwania zakończyły się sukcesem i starszy, chory mężczyzna szczęśliwie powrócił do domu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również