Wiadomości z Sosnowca

Szczęśliwy finał poszukiwań 71-latka cierpiącego na zaniki pamięci

  • Dodano: 2020-12-10 07:00, aktualizacja: 2020-12-10 05:12

Intensywne poszukiwania zaginionego 71-letniego mężczyzny cierpiącego na zaniki pamięci zakończyły się sukcesem. Sosnowieccy kryminalni z zespołu poszukiwań odnaleźli go podróżującego autobusem w kierunku Dąbrowy Górniczej.

Senior był kompletnie zdezorientowany, trafił pod opiekę lekarzy i rodziny

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny cierpiącego na zaniki pamięci wpłynęło około godziny 17.00. Rodzina poinformowała, że 71-latek około godziny 14.00 wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił. Sprawie nadano najwyższy priorytet, ponieważ mężczyzna cierpi na schorzenie powodujące zaniki pamięci, nie jest osobą zdolną do samodzielnej egzystencji i wymaga stałej opieki. Policjanci natychmiast podjęli bardzo intensywne działania, w których wspierali ich również przedstawiciele innych formacji. Około godziny 19.40 sosnowieccy kryminalni z zespołu poszukiwań odnaleźli zaginionego w autobusie jadącym w kierunku Dąbrowy Górniczej. Senior był kompletnie zdezorientowany. Trafił pod opiekę lekarzy i rodziny. 

Policja gorąco dziękuje wszystkim, którzy wsparli nasze poszukiwania poprzez publikacje i przekazywane nam informacje. Dzięki zaangażowaniu policjantów jak i wielu innych osób, poszukiwania zakończyły się sukcesem i starszy, chory mężczyzna szczęśliwie powrócił do domu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.