Wiadomości z Sosnowca

Zaginął Stanisław Opryszek

  • Dodano: 2020-12-09 07:00, aktualizacja: 2020-12-08 20:15

Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu prowadzi intensywne czynności poszukiwawcze za zaginionym Stanisławem Opryszkiem. Mężczyzna wczoraj o godzinie 14.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ostatni raz kontakt z 71-latkiem miał miejsce w Sosnowcu-Zagórzu.

Zaginiony cierpi na zaniki pamięci i nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji

Rysopis:

Wiek z wyglądu 60 lat, krępy, dobrze zbudowany, z brzuszkiem, włosy krótkie siwe, proste, zarost w postaci wąsów i brody przystrzyżonej koło ust i na brodzie, policzki wygolone, uszy średnie.

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia:

kurtka koloru brązowego, spodnie długie, sztruksowe w kolorze żółtym, czapka z daszkiem,

Cechy charakterystyczne: / znaki szczególne: nie posiada

Posiada na ręce lokalizator, który jednak od kilku dni jest nieaktywny.

Wczoraj po godz. 17.00 sosnowieccy policjanci zostali poinformowani o zaginięciu Stanisława Opryszka lat 71. Ustalono, że zaginiony cierpi na schorzenie, w związku z którym miewa zaniki pamięci. Mężczyzna o godzinie 14.00 wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał z bliskimi żadnego kontaktu. Trwają bardzo intensywne czynności poszukiwawcze. Zaginiony nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod nr 478521307, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod nr 47 8521200 lub 47 8521255 ( telefony dyżurnego czynne są całą dobę) lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.