Wiadomości z Sosnowca

Kradzież z włamaniem w Sosnowcu. Czy rozpoznajesz sprawców?

  • Dodano: 2021-02-08 14:15, aktualizacja: 2021-02-09 08:19

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III prowadzą sprawę kradzieży z włamaniem do gabloty sklepowej, do jakiej doszło w dniu 17 lipca 2020 roku w Sosnowcu przy ul. Dobrzańskiego. Wykorzystując nieuwagę obsługi mężczyźni wyłamali zamek i ukradli sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 900 złotych.

Wizerunek podejrzanego został uchwycony

W dniu 17 lipca ubiegłego roku miała miejsce kradzież z włamaniem. Dwóch sprawców, wykorzystując nieuwagę obsługi lombardu, wyłamało zamek od sklepowej gabloty i dokonało kradzieży sprzętu elektronicznego o łącznej wartości 900 zł. Ich wizerunki uchwyciła kamera zamontowana w pomieszczeniu.

Publikujemy zdjęcie jednego ze sprawców z prośbą o pomoc w jego identyfikacji (dane drugiego włamywacza zostały już ustalone przez policjantów). Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 03 00. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy pełną anonimowość.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • *****  ***

    Z gęby podobny zupełnie do nikogo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.