Wiadomości z Sosnowca

Kradzież z włamaniem w Sosnowcu. Czy rozpoznajesz sprawców?

  • Dodano: 2021-02-08 14:15, aktualizacja: 2021-02-09 08:19

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III prowadzą sprawę kradzieży z włamaniem do gabloty sklepowej, do jakiej doszło w dniu 17 lipca 2020 roku w Sosnowcu przy ul. Dobrzańskiego. Wykorzystując nieuwagę obsługi mężczyźni wyłamali zamek i ukradli sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 900 złotych.

Wizerunek podejrzanego został uchwycony

W dniu 17 lipca ubiegłego roku miała miejsce kradzież z włamaniem. Dwóch sprawców, wykorzystując nieuwagę obsługi lombardu, wyłamało zamek od sklepowej gabloty i dokonało kradzieży sprzętu elektronicznego o łącznej wartości 900 zł. Ich wizerunki uchwyciła kamera zamontowana w pomieszczeniu.

Publikujemy zdjęcie jednego ze sprawców z prośbą o pomoc w jego identyfikacji (dane drugiego włamywacza zostały już ustalone przez policjantów). Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 03 00. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy pełną anonimowość.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • *****  ***

    Z gęby podobny zupełnie do nikogo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.