Wiadomości z Sosnowca

Groził innemu kierowcy. Policja poszukuje świadków zdarzenia

  • Dodano: 2021-10-12 07:30, aktualizacja: 2021-10-12 08:00

Komisariat Policji III w Sosnowcu prowadzi postępowanie w sprawie kierowania przez nieustalonego sprawcę w dniu 16 grudnia 2020 roku w Sosnowcu przy ul. Klimontowskiej gróźb karalnych uszkodzenia ciała i pozbawienia życia pod adresem innego kierowcy. To przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2. W celu wszechstronnego wyjaśnienia tej sprawy poszukujemy świadków tego zdarzenia oraz osób posiadających w tej sprawie jakiekolwiek informacje.

Groził uszkodzeniem ciała i pozbawienia  życia

Z informacji zgromadzonych w sprawie wynika, że w dniu 16 grudnia 2020 roku około godziny 20:15 pokrzywdzony zatrzymał się swoim samochodem na skrzyżowaniu ulic Klimontowska i Narutowicza w Sosnowcu. Za nim zatrzymał się kierowca samochodu osobowego marki Toyota Yaris o początkowych numerach rejestracyjnych ZS..., po czym wysiadł ze swojego samochodu, podszedł do pokrzywdzonego i kierował pod jego adresem groźby karalne uszkodzenia ciała i pozbawienia życia. Pokrzywdzony zeznał, że sprawca poruszał się pojazdem, który posiadał na powierzchni karoserii logo bliżej nieustalonej restauracji, prawdopodobnie pizzerii.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, do jakiego doszło na bardzo ruchliwym skrzyżowaniu, lub posiadające w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 03 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.