Wiadomości z Sosnowca

Ukradł alkohol, kosmetyki i poszarpał z kolegą pracownika ochrony. Znasz tych mężczyzn?

  • Dodano: 2024-01-12 11:00

Sosnowieccy śledczy z Komisariatu II prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło przed jednym ze sklepów przy ulicy Grota Roweckiego 25 listopada 2023 roku. Dwaj mężczyźni poszarpali pracownika ochrony po tym, gdy ten próbował zapobiec kradzieży, której dopuścił się jeden z nich.

Rysopisy sprawców zdarzenia w Sosnowcu

25 listopada zeszłego roku, wieczorem, do jednego ze sklepów spożywczych przy ulicy Grota-Roweckiego przyszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich, ubrany w niebiesko-czarną bluzę, ukradł kosmetyki oraz alkohol o łącznej wartości blisko 140 złotych, po czym próbował opuścić sklep. Zdarzenie zauważył pracownik ochrony, który chciał zapobiec ucieczce mężczyzny i wyszedł za nim na zewnątrz. Wtedy też mężczyźni widoczni na zdjęciach poszarpali pracownika, po czym uciekli. 

W ramach prowadzonego postępowania policjanci uzyskali wizerunki obu mężczyzn, które publikujemy z prośbą w ustaleniu ich personaliów. Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 0 200. Osobom przekazującym informacje policjanci zapewniają pełną anonimowość.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również