Wiadomości z Sosnowca

Prezydent Arkadiusz Chęciński z absolutorium

  • Dodano: 2020-06-19 09:15

Raport o stanie gminy za 2019 rok – udzielenie wotum zaufania Prezydentowi Miasta Sosnowca, ocena wykonania wieloletniej prognozy finansowej i budżetu miasta za 2019r. i udzielenie absolutorium Prezydentowi Miasta Sosnowca.

To najważniejsze punkty wczorajszych obrad sesji Rady Miejskiej

Radni zapoznali się z raportem o stanie gminy za 2019 rok a następnie w wyniku głosowania udzielili wotum zaufania Prezydentowi Miasta, Arkadiuszowi Chęcińskiemu. Za było 15 radnych, przeciw 1, a 8 wstrzymało się od głosu.

Następnym ważnym punktem była ocena wykonania wieloletniej prognozy finansowej i budżetu miasta za 2019 r. W tym przypadku 15 radnych wyraziło swoje poparcie dla przygotowanego przez władze miasta dokumentu, 10 wstrzymało się od głosu, nikt nie był przeciw.

Ostatnim i najważniejszym punktem sesji było rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Sosnowca absolutorium za 2019 rok. 15 radnych zagłosowało za udzieleniem absolutorium prezydentowi, 1 był przeciw, a 9 wstrzymało się od głosu.

Następna informacja

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Yokmok

    Moje absolutne uznanie dla włożonej pracy i strategicznego myślenia dla pana prezydenta Chęcińskiego wyrażam krótko i autorytatywnie. Jest On po prostu "Chłopakiem z Sosnowca". Każdy Zagłębiak wie co mam na myśli. Życzę wytrwałości bo przeciwników nie brakuje.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.