Wiadomości z Sosnowca

Prawdziwie obcy – pokaz filmowej adaptacji książki S. Lema

  • Dodano: 2021-09-21 10:45

Zagłębiowska Mediateka w Sosnowcu, organizator projektu FANTASTYKA2021, serdecznie zaprasza w środę 22 września 2021 o godz. 18.00 do udziału w pokazie filmowej adaptacji jednej z najsłynniejszych powieści S. Lema w reżyserii S. Soderbergha. Seans odbędzie się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11). Wstęp wolny – obowiązują bezpłatne wejściówki.

Filmowa adaptacja książki Stanisława Lema

Zaplanowany przez Zagłębiowską Mediatekę pokaz filmowy będzie doskonałą okazją, by na własne oczy przekonać się w jaki sposób bohaterowie jednej z najsłynniejszych powieści Stanisława Lema zmagają się z odkrywaną cal po calu obcością. Ta imponująca wizualnie opowieść o możliwych skutkach spotkania z przejawami inteligencji, która wyewoluowała w zupełnie innych niż ziemskie warunkach, przybrała odmienną formę i zachowuje się w niezrozumiały dla ludzi sposób, może się okazać idealnym pomysłem na środowy wieczór dla każdego kinomana.

Wstęp na seans możliwy będzie tylko z bezpłatną wejściówką (do odbioru w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki – poziom I, w godz. otwarcia placówki). Jedna osoba może pobrać maksymalnie po 2 wejściówki na imprezę. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne są rezerwacje telefoniczne wejściówek (nr tel. 574 480 779).

Prawdziwie obcy – pokaz filmowej adaptacji książki S. Lema

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.