Wiadomości z Sosnowca

Prawdziwie obcy – pokaz filmowej adaptacji książki S. Lema

  • Dodano: 2021-09-21 10:45

Zagłębiowska Mediateka w Sosnowcu, organizator projektu FANTASTYKA2021, serdecznie zaprasza w środę 22 września 2021 o godz. 18.00 do udziału w pokazie filmowej adaptacji jednej z najsłynniejszych powieści S. Lema w reżyserii S. Soderbergha. Seans odbędzie się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11). Wstęp wolny – obowiązują bezpłatne wejściówki.

Filmowa adaptacja książki Stanisława Lema

Zaplanowany przez Zagłębiowską Mediatekę pokaz filmowy będzie doskonałą okazją, by na własne oczy przekonać się w jaki sposób bohaterowie jednej z najsłynniejszych powieści Stanisława Lema zmagają się z odkrywaną cal po calu obcością. Ta imponująca wizualnie opowieść o możliwych skutkach spotkania z przejawami inteligencji, która wyewoluowała w zupełnie innych niż ziemskie warunkach, przybrała odmienną formę i zachowuje się w niezrozumiały dla ludzi sposób, może się okazać idealnym pomysłem na środowy wieczór dla każdego kinomana.

Wstęp na seans możliwy będzie tylko z bezpłatną wejściówką (do odbioru w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki – poziom I, w godz. otwarcia placówki). Jedna osoba może pobrać maksymalnie po 2 wejściówki na imprezę. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne są rezerwacje telefoniczne wejściówek (nr tel. 574 480 779).

Prawdziwie obcy – pokaz filmowej adaptacji książki S. Lema

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również