Wiadomości z Sosnowca

Mężczyzna uciekał kradzionym motorowerem

  • Dodano: 2019-03-01 10:00

Sosnowieccy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu namierzyli skradziony 22.02.2019 r z rejonu Komisariatu Policji IV motorower. Usiłowali zatrzymać kierującego nim mężczyznę, jednak pomimo użycia sygnałów dźwiękowych i świetlnych mężczyzna nie zastosował się do ich poleceń. Po krótkim pościgu został jednak zatrzymany.

Pościg za 21-latkiem


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadząc czynności do sprawy kradzieży motoroweru, która miała miejsce w dniu 22.02.2019 r ustalili gdzie może znajdować się skradziony jednoślad. Kiedy namierzyli jadącego nim 21-latka, próbowali go zatrzymać. Pomimo użycia sygnałów dźwiękowych i świetlnych mężczyzna nie zamierzał zastosować się do ich poleceń. Policjanci podjęli pościg. Po przejechaniu o dwie przecznice dalej mężczyzna zeskoczył z motoroweru, porzucił go i zaczął uciekać pieszo. Został schwytany, a pochodzący z kradzieży pojazd został zabezpieczony.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prowadzone postępowanie wyjaśni w jaki sposób wszedł on w posiadanie kradzionego jednośladu. Za samą już tylko ucieczkę przed policjantami może mu grozić do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również