Wiadomości z Sosnowca

Maski teatralne – warsztaty plastyczne dla seniorów

  • Dodano: 2020-09-29 11:15

W ramach 6. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej zapraszamy wszystkich kreatywnych seniorów do udziału w warsztatach plastycznych, związanych oczywiście z tematyką teatralną. Zajęcia odbędą się 6 października 2020 (wtorek) o godz. 17.00 w Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom 0). Podczas warsztatów przedstawiona zostanie technika tworzenia masek teatralnych i karnawałowych masek weneckich. 

Uczestnikom zapewnione zostaną wszelkie materiały niezbędne do stworzenia własnej maski. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisu na warsztaty można dokonać pod numerem telefonu: 693 266 411. Zapraszamy!

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu


Partnerzy wydarzenia: Polski Teatr Tańca w Poznaniu, Teatr Zagłębia w Sosnowcu, Biblioteka Śląska w Katowicach, Stowarzyszenie Twórców Sztuki „Passionis”, Fundacja „Dr Clown” – Oddział Sosnowiec, Centrum Informacji Miejskiej w Sosnowcu, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi w Sosnowcu.

Patron honorowy: Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Patronat medialny: Czasopismo samorządowe Sosnowca „Kurier Miejski”, Miesięcznik społeczno-kulturalny „Śląsk”, Radio eM, kwartalnik teatralny "nietak!t" oraz portale internetowe: Sosnowiec.pl, Sosnowiecki.pl, SielsiaKultura.pl, WiadomościZagłębia.pl, TwojeZagłębie.pl, coigdzie.pl, e-teatr.pl, terazteatr.pl.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 
Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu zachęcamy do zapisania się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzenia nas w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter).

Przypominamy o obowiązkowych maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu.
 

Maski teatralne – warsztaty plastyczne dla seniorów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również