Wiadomości z Sosnowca

Dzielnicowi z "dwójki" z wizytą na skateparku

  • Dodano: 2023-09-07 13:30

Dzielnicowi Komisariatu II w Sosnowcu odwiedzili znajdujący się w Parku Sielecki skatepark, aby przekazać podstawowe zasady bezpieczeństwa uczestnikom sportowych zmagań. Głównym celem prowadzonych działań jest zwiększenie świadomości wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na temat bezpieczeństwa, podczas korzystania z miejsc przystosowanych do ekstremalnej jazdy na rowerach, hulajnogach, deskorolkach czy rolkach.

Akcja "Bezpieczny sk8park i pumptrack"

Za nami wakacje, wiele dzieci ruszyło do szkół, ale dzięki pięknej pogodzie za oknem wciąż aktywnie mogą spędzać swój czas. Sosnowiecki skatepark jest chętnie odwiedzany przez młodzież, tworząc miejsce dla sportowej rozrywki dla wszystkich użytkowników. Skateparki są doskonałym miejscem do letniego wypoczynku i uprawiania sportów ekstremalnych. W takich miejscach poza świetną zabawą trzeba pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie swoim oraz innych osób wspólnie korzystających z atrakcji.

Celem kampanii edukacyjno-informacyjnej pod nazwą „Bezpieczny sk8park i pumptrack” jest zwiększenie świadomości wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych na temat zasad bezpieczeństwa, a także właściwego korzystania z miejsc przystosowanych do ekstremalnej jazdy na rowerach, hulajnogach, rolkach czy deskorolkach.

Dzielnicowi z "dwójki" z wizytą na skateparku

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również