Wiadomości z Sosnowca

"Wspólnie świętujemy Dzień Babci i Dziadka". Zaproś ich do zabawy z Auchan

  • Dodano: 2023-01-18 06:30, aktualizacja: 2023-01-17 19:33

W Dzień Babci i Dziadka nie może zabraknąć prezentów od serca! Najbardziej cieszą te wykonane przez wnuki własnoręcznie.

W najbliższą sobotę 21 stycznia Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których dzieci będą mogły wykonać upominki i laurki dla dziadków. Wstęp wolny!

Wszystkich, którzy poszukują pomysłu na ciekawe spędzenie Dnia Babci i Dziadka sosnowieckie Centrum Handlowe Auchan zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach kreatywnych. Zajęcia odbędą się w Dzień Babci 21 stycznia od godziny 15.00 do godziny 18.00.

Propozycje dla dzieci w każdym wieku

Podczas kilkugodzinnych warsztatów będzie można poznać technikę decoupage i ozdobić drewniane pudełko. Następnie będzie można wypełnić je dostępnymi na miejscu czekoladowymi cukierkami. Taki upominek z pewnością ucieszy każdą babcię i każdego dziadka. Dodatkowo chętni będą mogli za pomocą bezpiecznych farb udekorować duży drewniany kwiat. Do przygotowanego prezentu będzie można dołączyć laurkę wykonaną według własnego pomysłu. 

Rodzinne warsztaty kreatywne odbędą się w sobotę 21 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 15.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny. 

"Wspólnie świętujemy Dzień Babci i Dziadka". Zaproś ich do zabawy z Auchan / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również