Wiadomości z Sosnowca

Tragiczny wypadek w Sosnowcu. 4-latka zmarła po upadku z 5 piętra 

  • Dodano: 2022-07-28 08:15, aktualizacja: 2022-07-29 09:35

Wczoraj wieczorem  w Sosnowcu doszło do tragicznego wypadku. Z okna mieszkania na 5 piętrze wypadła kilkuletnia dziewczynka. Dziecko zmarło.

Tragedia w Sosnowcu. 4-letnia dziewczynka wypadła z okna

Do tragicznego wypadku doszło w minioną środę 27 lipca w godzinach wieczornych. Około godziny 18:30 z okna mieszkania znajdującego się na 5 piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Małachowskiego wypadła kilkuletnia dziewczynka.

Jako pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli sosnowieccy strażacy, którzy udzielili 4-latce pierwszej pomocy jeszcze przed przybyciem Zespołu Ratownictwa Medycznego.

- Wpłynęło do nas zgłoszenie, że 4-letnia dziewczynka wypadła z okna, z piątego piętra, przy ulicy Małachowskiego w Sosnowcu. Po dotarciu naszych zastępów na miejsce, strażacy od razu przystąpili do resuscytacji krążeniowo oddechowej. Dziewczynka niewykazująca żadnych funkcji życiowych została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego - przekazał Dziennikowi Zachodniemu st. kpt. Tomasz Dejnak, oficer prasowy Straży Pożarnej w Sosnowcu.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 4-latki. 

Jak przekazała podkom. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, prokurator prowadzący zdecydował o nieujawnianiu na tym etapie śledztwa jakichkolwiek poczynionych dotychczas ustaleń.

Obecnie trwają dalsze ustalenia i czynności w tej sprawie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.