Wiadomości z Sosnowca

Śmiertelny wypadek na ul. Wileńskiej. 67-latek prawdopodobnie zasłabł za kierownicą

  • Dodano: 2022-02-08 09:30

Sosnowieccy policjanci pracowali w minioną niedzielę na miejscu śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło na ulicy Wileńskiej w Sosnowcu. 67-letni kierujący Fordem prawdopodobnie zasłabł za kierownicą, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, mężczyzny nie udało się uratować.

Wypadek w Sosnowcu. 67-latek zasłabł za kierownicą i uderzył w drzewo

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 lutego po godzinie 6:00. Na ulicy Wileńskiej kierowca Forda jadącego od strony ulicy Łukasiewicza najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas, po czym uderzył w drzewo.

Pomimo natychmiast udzielonej mężczyźnie pomocy i reanimacji, 67-latka nie udało się niestety uratować. Pod śledczy wykonali nadzorem prokuratora wszystkie czynności, dzięki którym w prowadzonym postępowaniu będzie możliwe ustalenie dokładnego przebiegu i wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również