Wiadomości z Sosnowca

Rozbój w przejściu podziemnym

  • Dodano: 2019-04-01 07:15, aktualizacja: 2019-04-01 07:24

Policjanci z Wydziału Kryminalnego sosnowieckiej komendy prowadzą czynności zmierzające do ustalenie sprawcy zuchwałego rozboju na kobiecie.

Zdarzenie miało miejsce w przejściu podziemnym w centrum miasta

Wszystkie osoby mogące pomóc i przyspieszyć gromadzenie materiału w prawie proszone są o pilny kontakt z funkcjonariuszami kryminalnymi sosnowieckiej Policji.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej w Sosnowcu prowadzi czynności dotyczące rozboju na osobie - kobiety, do którego doszło w dniu 28 marca 2019 roku pomiędzy godziną 20.45, a 20.50 w przejściu podziemnym pomiędzy ulicami Piłsudskiego, a 3-go Maja i ul. Dęblińską. W trakcie zdarzenia nieustalony sprawca posiadający założony na głowie kaptur, po dobiegnięciu do pokrzywdzonej uderzył ją trzykrotnie w tył głowy kamieniem, a następnie wyrwał jej torebkę wraz całą zawartością i zbiegł z miejsca zdarzenia uciekając w kierunku ul. Kilińskiego.

W związku z zaistniałym zdarzeniem i prowadzonymi czynnościami Wydział Kryminalny KMP w Sosnowcu poszukuje osób, które widziały przedmiotowe zdarzenie i lub sprawcę uciekającego z przejścia podziemnego wraz z damską torebką. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 2.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Polpol

    Gdzie był monitoring? Spał zmęczony wystawianiem mandatów za złe parkowanie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również