Wiadomości z Sosnowca

Na wieczną służbę odszedł aspirant Stanisław winiarski

  • Dodano: 2021-04-12 14:00

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2021 zmarł aspirant Stanisław Winiarski. Miał 43 lata. Odszedł po ciężkiej walce z Covid-19. Osierocił dwoje dzieci i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich.

Komenda Miejskiej Policji w Sosnowcu przekazuje kondolencje i wyrazy współczucia:

W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, jego rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

W dniu 11 kwietnia 2021 roku roku w Szpitalu MSWiA w Katowicach zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Wydziału Ruch Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu aspirant Stanisław Winiarski. Miał 43 lata. Stanislaw został przyjęty do służby w maju 2008 roku. Na początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie, gdzie służył zarówno w prewencji, jak i w pionie kryminalnym. Od marca 2019 roku rozpoczął służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, niemal zawsze szeroko uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań.

Odszedł od nas po ciężkiej walce z Covid-19. Pozostawił rodzinę i przyjaciół, a także i nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze. Osierocił dwoje dzieci w wieku 15 i 3 lat.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Nabożeństwo żałobne i pogrzeb odbędą się w dniu 13.04.2021 roku o godzinie 15.00 w Kościele PW Świętego Michała Archanioła przy ulicy Kościelnej 4 w Pińczycach.

Na wieczną służbę odszedł aspirant Stanisław winiarski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.