Wiadomości z Sosnowca

Na wieczną służbę odszedł aspirant Stanisław winiarski

  • Dodano: 2021-04-12 14:00

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2021 zmarł aspirant Stanisław Winiarski. Miał 43 lata. Odszedł po ciężkiej walce z Covid-19. Osierocił dwoje dzieci i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich.

Komenda Miejskiej Policji w Sosnowcu przekazuje kondolencje i wyrazy współczucia:

W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, jego rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

W dniu 11 kwietnia 2021 roku roku w Szpitalu MSWiA w Katowicach zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Wydziału Ruch Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu aspirant Stanisław Winiarski. Miał 43 lata. Stanislaw został przyjęty do służby w maju 2008 roku. Na początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie, gdzie służył zarówno w prewencji, jak i w pionie kryminalnym. Od marca 2019 roku rozpoczął służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, niemal zawsze szeroko uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań.

Odszedł od nas po ciężkiej walce z Covid-19. Pozostawił rodzinę i przyjaciół, a także i nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze. Osierocił dwoje dzieci w wieku 15 i 3 lat.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Nabożeństwo żałobne i pogrzeb odbędą się w dniu 13.04.2021 roku o godzinie 15.00 w Kościele PW Świętego Michała Archanioła przy ulicy Kościelnej 4 w Pińczycach.

Na wieczną służbę odszedł aspirant Stanisław winiarski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również