Wiadomości z Sosnowca

Konkurs w ramach marki INNOSILESIA 2013

  • Dodano: 2014-08-08 12:15

Konkurs skierowany jest do innowacyjnych firm i jednostek sektora badawczo-rozwojowego województwa śląskiego, które w wyniku współpracy wdrożyły innowacyjne rozwiązanie w 2013 r.

Cel Konkursu:

• Promocja wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz idei współpracy pomiędzy sferą przedsiębiorstw i nauki w województwie śląskim.

• Poprawa wizerunku regionu, przedsiębiorstw oraz jednostek naukowych działających na jego terenie poprzez promocję dobrych praktyk.

• Zachęcanie przedsiębiorstw i jednostek naukowych do wspólnego poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych.

• Wybór najbardziej innowacyjnych rozwiązań wdrożonych w życie poprzez współpracę śląskich przedsiębiorstw i jednostek naukowych, które będzie można promować jako „dobre praktyki".

Dla kogo: w konkursie mogą uczestniczyć jednostki naukowe oraz przedsiębiorstwa z województwa , które w ramach współpracy wdrożyły innowacyjne rozwiązanie technologiczne bądź produkcyjne polegające na zbudowaniu, przetestowaniu i zademonstrowaniu produktu w wersji użytkowej lub wprowadzeniu produktu do sprzedaży w 2013 r.

Nagrodami w konkursie są nagrody pieniężne wysokości 5000 zł, 3000 zł oraz 2000 zł. Laureaci oprócz nagrody finansowej, otrzymają również dyplom INNOSILESIA 2013, a także prawo do korzystania z logo konkursu w zakresie oznaczania swoich towarów i usług.

Termin zgłoszeń: do 29.08.2014 r.

Arkusz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne na stronie:

www.ris.slaskie.Dl/innosilesia/ oraz www.technoDark.gliwice.pl


Udział w konkursie jest bezpłatny!

Organizatorzy: Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych", Poddziałanie 8.1.2 POKL.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również