Wiadomości z Sosnowca

Biorę w ciemno!Wakacyjna akcja dla czytelników lubiących dreszczyk emocji

  • Dodano: 2020-06-24 13:15

Wakacje! A jak wakacje to i książki! Książki w intrygujących pakietach-niespodziankach!

Weź udział w tajemniczej akcji czytelniczej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Przyjdź do biblioteki i wybierz interesujący Cię temat, który chciałbyś zgłębić podczas tegorocznych wakacji, a następnie przygarnij pakiet książek przygotowany przez naszych specjalistów. Przy okazji możesz wylosować atrakcyjne nagrody. Zaintrygowany?

Lato z reportażem? Lato z włoskim romansem? Lato z Szekspirem? Lato z dinozaurami? Lato w rytmie rocka? Lato z komiksem? Lato z O. Tokarczuk? Lato w tropikach? Wybierz temat - a my zajmiemy się resztą

Zasady akcji:

  1. Przyjdź do biblioteki w lipcu lub sierpniu 2020 i wybierz interesujący Cię pakiet-niespodziankę, znając tylko jego temat przewodni. Jeśli to za mało, zapytaj Bibliotekarza, czego możesz się spodziewać po danym pakiecie.
  2. Wypożycz książki, przeczytaj i baw się przy tym dobrze. Pamiętaj, by książki oddać w terminie.
  3. Jeśli chcesz możesz przy okazji wziąć udział w losowaniu nagród. Potrzebny będzie tylko Twój numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować, gdy wygrasz losowanie. Losowania będą dwa – jedno z puli lipcowych Czytelników, drugie z puli sierpniowych. UWAGA – w imieniu Czytelnika niepełnoletniego druczek wypełnia rodzic lub opiekun.
  4. W akcji weźmiesz udział w Zagłębiowskiej Mediatece – Wypożyczalni dla Dzieci i Wypożyczalni dla Dorosłych, Bibliotece Młodzieżowej oraz Filiach nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20.

Akcja przeznaczona jest dla dzieci, dorosłych i seniorów – wiek nie gra roli.

Biorę w ciemno!Wakacyjna akcja dla czytelników lubiących dreszczyk emocji

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.