Wiadomości z Sosnowca

Zajęcia z języka angielskiego i zabawa dla dzieci w sosnowieckim Auchan

  • Dodano: 2023-08-16 09:00

Nauka języka obcego może być fascynującą przygodą, a wspólna zabawa pomaga zdobywać umiejętności potrzebne w szkole! Przekonają się o tym dzieci, które wezmą udział edukacyjnych spotkaniach w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec.

Nauka poprzez zabawę w Sosnowcu

Szukasz ciekawych zajęć dla dzieci, które pozwolą im rozwijać się w różnych dziedzinach? Chcesz sprawdzić, czy przedszkolaka zainteresuje świat języków obcych? Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec rozpoczyna cykl warsztatów, w trakcie których dzieci w wieku od 4 do 7 lat będą mogły zdobyć nowe umiejętności. 

Na małych uczestników czekają zajęcia wypełnione zabawami i warsztatami, podczas których poznają lub powtórzą podstawowe zwroty w języku angielskim. Przedszkolaki będą mogły wziąć również udział w zajęciach sensorycznych, zabawach edukacyjnych i tanecznych, które pozwolą im ćwiczyć pamięć, koncentrację i współdziałanie w grupie. Te umiejętności z pewnością przydadzą się im w przedszkolu oraz w pierwszych klasach szkoły. W trakcie zajęć nie zabraknie lubianych przez przedszkolaków malowania buziek i drobnych upominków. 

Warsztaty poprowadzą instruktorzy szkoły językowej ProfiLingua, którzy mają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi.
Bezpłatne zajęcia językowe i zabawy edukacyjne dla dzieci odbędą się w 19 i 26 sierpnia oraz 2 i 9 września w godzinach 11.00-18.00 w Centrum Handlowym Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Udział w zajęciach jest bezpłatny. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również