Wiadomości z Sosnowca

Wyzwól potencjał rozwoju Twojego biznesu!

  • Dodano: 2014-06-13 08:00, aktualizacja: 2014-06-13 13:36

Największy od lat kryzys gospodarczy powoli ustępuje. Wszędzie wokół widać oznaki ożywienia koniunktury. Gospodarka wyraźnie przyspiesza. Przyszedł właściwy moment na inwestycje i bardziej dynamiczny rozwój firm.  

 
   
Aby z sukcesem tworzyć i realizować projekty innowacyjne, trzeba rozbudzać kreatywność w organizacji. Na realizację nowych projektów potrzebne jest też finansowanie. Warto już dziś zapoznać się z nowymi zasadami finansowania ze środków unijnych i rozważyć inne formy pozyskania kapitału dla firmy. Być może rezerwy finansowe drzemią również wewnątrz przedsiębiorstwa? Zdarza się, że forma prawna prowadzonej działalności stanowi barierę dla jego rozwoju, a w organizacji istnieją jeszcze  niewykorzystane możliwości  optymalizacji podatkowej.


Eksperci Grant Thornton wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach serdecznie zapraszają Państwa do dyskusji o tym, jak w praktyce sprostać powyższym wyzwaniom i w pełni wykorzystać potencjał rozwoju tkwiący w Państwa firmie.


Podczas spotkania omówione zostaną tematy związane z metodami oraz źródłami pozyskania kapitału potrzebnymi do rozwoju przedsiębiorstwa, przedstawione zostaną również optymalne formy prowadzenia działalności umożliwiające inwestowanie w rozwój firmy. Co więcej, eksperci podejmą dyskusję na temat istoty innowacji w prowadzeniu działalności.

 
Spotkanie odbędzie się: 17 czerwca 2014 r. w Katowicach

 

Udział w spotkaniu dla uczestników jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

 

Przybycie można powierdzić do 15.06.2014 r., wysłając zgłoszenie na e-mail: mmoldrzyk@rig.katowice.pl
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również