Wiadomości z Sosnowca

"W obliczu" – wystawa członków Stowarzyszenia Twórców Fotografii w Sosnowcu

  • Dodano: 2024-02-01 11:45

Zagłębiowska Mediateka zaprasza na doroczną wystawę członków Stowarzyszenia Twórców Fotografii w Sosnowcu zatytułowaną „W obliczu”.

Wyjątkowa wystawa w Zagłębiowskiej Mediatece

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 5 lutego o godz. 18.00 w Galerii „Pod Świetlikiem” Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Wstęp wolny. Wystawa będzie prezentowana do 2 marca w godzinach otwarcia Zagłębiowskiej Mediateki.

Michał Kusiak o wystawie „W obliczu”:

- Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy fotografii zatytułowanej „W obliczu...”, którą przygotowali członkowie Stowarzyszenia Miłośników Fotografii w Sosnowcu. Ta wyjątkowa ekspozycja jest rezultatem pleneru fotograficznego, który miał miejsce w zeszłym roku w malowniczym Obrazowie niedaleko Sandomierza. W trakcie tego inspirującego pleneru uczestnicy podjęli wyzwanie stworzenia prac skupionych wokół tematu „W obliczu...". Przebywając w otoczeniu takich miejsc jak Sandomierz, Opatów czy majestatyczne ruiny zamku Krzyżtopór, artyści szukali inspiracji zarówno w pięknie natury, jak i w formach architektonicznych - mówi Michał Kusiak.

Wystawa oferuje niezwykłą podróż poprzez wyzwania, z którymi zmierzyli się artyści, eksplorując unikalne przestrzenie i pejzaże. Ukazuje, jak doskonale potrafili oni uchwycić atmosferę różnorodnych miejsc.

"W obliczu" – wystawa członków Stowarzyszenia Twórców Fotografii w Sosnowcu / fot. UM Sosnowiec

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również