Wiadomości z Sosnowca

Sosnowieccy kryminalni złapali sprawcę zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem!

  • Dodano: 2023-12-20 10:00

Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę niewyjaśnionej zbrodni z 2017 roku. W wyniku czynności operacyjnych policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu ustalili mężczyznę, który dopuścił się brutalnego zabójstwa 55-latka. 31-latek, na wniosek Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu, został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a sosnowiecki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Złapano sprawcę zabójstwa z 2017 roku

Sosnowieccy policjanci z wydziału kryminalnego od dłuższego czasu prowadzili czynności operacyjne w sprawie brutalnego zabójstwa, do którego doszło pomiędzy październikiem i listopadem 2017 roku. Wtedy też, w Czeladzi stracił życie 55-letni mężczyzna. Prowadzone wówczas w tej sprawie postępowanie nie pozwoliło na wykrycie sprawcy tego zdarzenia. Po przeprowadzeniu szczegółowych czynności sosnowieccy kryminalni ustalili, kto stoi za tą zbrodnią. W efekcie zatrzymali niczego niespodziewającego się 31-letniego mężczyznę w jego mieszkaniu, w Czeladzi.

Mieszkaniec Czeladzi jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i przyznał się do jego popełnienia. Następnie został doprowadzony przed oblicze sosnowieckiego sądu, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również