Wiadomości z Sosnowca

Sosnowiec: Śmiertelny wypadek w dzielnicy Wawel!

  • Dodano: 2020-12-18 07:00, aktualizacja: 2020-12-18 05:13

Sosnowieccy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszej przez koparkę, do jakiego doszło na przedłużeniu ulicy Barbary, tuż przy placu przez kościołem Świętej Barbary w Sosnowcu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzenia doszło w trakcie, gdy operator maszyny wykonywał manewr cofania.

71-letnia kobieta niestety zginęła na miejscu

Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku około godziny 9.45. Na miejscu, pod okiem prokuratora, mundurowi wykonali z udziałem biegłego wszystkie niezbędne czynności. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na przedłużeniu ulicy Barbary, w miejscu bezpośrednio sąsiadującym z placem przed kościołem pw św. Barbary, 71-letnia kobieta przechodziła w miejscu, gdzie operator koparki prowadził prace. Do potrącenia doszło najprawdopodobniej w momencie wykonywania przez niego manewru cofania. Niestety, mieszkanka Sosnowca poniosła śmierć na miejscu. Operator koparki był trzeźwy. Policjanci prowadzić będą teraz postępowanie, w którym wyjaśnione zostaną wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Po raz kolejny apelujemy o szczególną ostrożność zarówno do kierujących jak i pieszych. W przedświątecznym rozgardiaszu wszyscy bardzo się spieszymy, a jak widać, do tragedii wystarczyć może dosłownie sekunda

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.