Wiadomości z Sosnowca

Mroźny Mikołajkowy Maraton w sosnowieckiej bibliotece. Sprawdź program!

  • Dodano: 2023-11-27 13:00

Już 2 grudnia (sobota) o godz. 9.30 Zagłębiowska Mediateka serdecznie zaprasza na wyjątkowy, mikołajkowy Familijny Pokaz Filmowy, który tym razem będzie dłuższy, bardziej spektakularny i zaczarowany. Na dzieci wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, czekać będzie Mroźny Mikołajkowy Maraton, czyli aż dwa wspaniałe filmy animowane. Wstęp wolny.

Program Mroźnego Mikołajkowego Maratonu

  • 9.30 – otwarcie Auli, animacje dla dzieci (zimowe tatuaże, zaczarowana foto-budka)
  • 10.00 – pokaz pierwszej części filmu. Opis: Dzielna, lecz naiwna księżniczka łączy siły z nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu oraz jego lojalnym reniferem i wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć starszą siostrę, której niekontrolowane moce sprowadziły na królestwo wieczną zimę. 

Rok produkcji: 2013. Reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee. 
Czas pokazu – 1:48:00

  • 11.45 – animacje dla dzieci (quiz z nagrodami, wspólne śpiewanie)
  • 12.00 – pokaz drugiej części filmu. Opis: Obdarzona wielką mocą królowa, rządzi spokojnym królestwem, ciesząc się szczęśliwym życiem wraz z siostrą i przyjaciółmi. Jednak melodyjny głos, który słyszy tylko ona, nie pozwala jej zasnąć, zapraszając ją do zaczarowanego, znajdującego się daleko od zamku lasu. Tajemnica, która może być zagrożeniem dla królestwa, zmusza dziewczynę do wyruszenia w niebezpieczną, choć fascynującą podróż w nieznane.

Rok produkcji: 2019. Reżyseria: Chris Buck, Jennifer Lee.
Czas pokazu – 1:43:00


Na czym polegają Familijne Pokazy Filmowe?

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na pokazy jest jak zawsze bezpłatny. 

Mroźny Mikołajkowy Maraton w sosnowieckiej bibliotece. Sprawdź program!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również