Wiadomości z Sosnowca

Młodzieżowa Giełda Pracy

  • Dodano: 2014-05-27 08:15, aktualizacja: 2014-05-27 10:46

Już w czwartek – 5 czerwca – po raz dziesiąty rusza Wielka Giełda Pracy dla Młodzieży. Projekt kierowany jest do osób w wieku 18 – 26 lat, mieszkańców Sosnowca, poszukujących pracy zarobkowej na okres wakacji. Każdy, kto do tej pory nie ma wytyczonej swojej ścieżki kariery, podczas giełdy będzie mógł zapoznać się z ofertami pracy a także uzyskać pomoc doradców zawodowych.


Głównym realizatorem projektu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sosnowcu przy współpracy ze  Śląską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach oraz Młodzieżowymi Biurami Pracy z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej oraz Siemianowic Śląskich.


W poprzednich latach Giełda Pracy cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży zarówno z Sosnowca, jak i miast ościennych. Podczas zeszłorocznej edycji projektu, odwiedzający mieli do dyspozycji prawie 500 ofert pracy. Obok tych proponowanych przez ochotnicze Hufce Pracy dużym zainteresowaniem cieszyły się propozycje prywatnych pracodawców oraz biur pośrednictwa pracy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 5 czerwca w godzinach od 10.00 do 13.00 do Punktu Terenowego Nr 4 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu – ul. Naftowa 35.
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.