Wiadomości z Sosnowca

Dzielnicowi z wizytą u uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej

  • Dodano: 2021-11-22 10:15

Sosnowieccy dzielnicowi z Komisariatu Policji IV odwiedzili uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbywają się w Sosnowcu przy ulicy Jodłowej. Podczas spotkania rozmawiali z nimi na temat bezpieczeństwa. Nowe przepisy obowiązujące w ruchu drogowym, bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, a także najczęściej spotykane ostatnio metody działania oszustów, były głównymi tematami spotkania.

Sosnowieccy dzielnicowi na Warsztatach Terapii Zajęciowej

Dzielnicowi to policjanci, którzy sporą część czasu w służbie poświęcają na spotkania z mieszkańcami swoich rejonów. Rolą dzielnicowego jest znajomość i rozwiązywanie problemów, jakie pojawiają się na jego terenie, niesienie pomocy, a także działania profilaktyczne. Właśnie jednym  z takich działań są spotkania z różnymi grupami mieszkańców miasta, do których policjanci docierają z profilaktycznymi treściami.

Nowe przepisy drogowe, bezpieczeństwo i metody oszustw tematem spotkania

Informacje o zmianach przepisów i ich skutkach, bezpieczeństwo w ruchu drogowym i wiedza o najnowszych i najczęstszych metodach działania złodziei i oszustów to tematy ostatniego spotkania dwóch sosnowieckich dzielnicowych z Komisariatu Policji IV z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej, jakie odbywają się cyklicznie w Sosnowcu przy ulicy Jodłowej. Aspirant Paweł Ruski i aspirant Sztabowy Paweł BIały chętnie odpowiadali na pytania, których uczestnicy spotkania mieli sporo. Otwarta formuła spotkań zachęca do kontaktu. Oczywiście z uwagi na pandemię Covid-19 zajęcia odbyły się z zachowaniem reguł reżimu sanitarnego 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również