Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Bezpieczna droga podczas ferii

  • Dodano: 2018-02-08 07:45, aktualizacja: 2018-02-08 08:00

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili działania na terenie miasta Sosnowca. W ich trakcie kontrolowali autokary. Akcja była związana z trwającymi w naszym województwie feriami zimowymi.

Okres ferii zimowych charakteryzuje się zwiększonym ruchem na drogach oraz dużą liczbą turystów w miejscowościach wypoczynkowych. Wymaga on od policji podjęcia działań ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa osobom poruszającym się po drogach oraz osobom wypoczywającym w miejscu zamieszkania lub miejscowościach turystycznych.

Dlatego też policja podejmuje działania ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa osobom wypoczywającym w miejscach rozrywki ale także w drodze do tych miejsc oraz drodze do domu. 5 lutego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili wspólne działania na terenie miasta Sosnowca. Ich głównym celem było dokonanie jak największej liczby kontroli autobusów, autokarów oraz busów poruszających się po terenie Sosnowca. W tym dniu funkcjonariusze obu służb przeprowadzili szczegółowe kontrole kilkunastu autobusów.

Najnowsze informacje z Sosnowca w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.