Wiadomości z Sosnowca

Rusza akcja "Bezpieczne ferie"

  • Dodano: 2019-01-23 14:30, aktualizacja: 2019-01-23 22:04

Rusza policyjna akcja "Bezpieczne ferie" 2019. Podczas zimowego wypoczynku nad bezpieczeństwem osób korzystających z rekreacji na stokach czuwać będą policyjne patrole narciarskie.

Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Od 23.01.2019 r. mundurowi rozpoczną służbę na kilkunastu stokach w Beskidzie Śląskim i Żywieckim, a dziś kończą cykl kilkudniowych szkoleń przygotowujących ich do sezonu w górach. Podczas ferii w myśl kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, nad spokojnym wypoczynkiem narciarzy i snowboardzistów czuwać będą policyjne patrole narciarskie. Tworzy je grupa 60 mundurowych z województwa śląskiego: 12 z Oddziału Prewencji Policji z Katowic, 17 z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Bielska - Białej oraz 34 policjantów z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji z Katowic.

Gdzie spotkamy patrole?

Dziś mundurowi kończą cykl kilkudniowych szkoleń przygotowujących ich do sezonu narciarskiego, a od jutra rozpoczynają służbę patrolową na stokach. Spotkać ich można na terenie ośrodków narciarskich w  Beskidzie Śląskim i Żywieckim tj.: Czantoria, Soszów, Nowa Osada, Cieńków, Zagroń, Złoty Groń, Pilsko i Skrzyczne. Jeśli wybieracie się w góry na narty lub snowboard, w poniedziałek koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę internetową www.slaska.policja.gov.pl oraz media społecznościowe Facebook i Twitter. Zobaczcie, co przygotowali dla Was mundurowi!

Jeśli wybieracie się w góry na narty lub snowboard, w poniedziałek koniecznie zobaczcie, co przygotowali dla Was mundurowi! Zapraszamy na stronę internetową oraz media społecznościowe śląskiej policji.

Terminy ferii zimowych 2019

  • 14 stycznia - 27 stycznia kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
  • 21 stycznia - 3 lutego, podlaskie, warmińsko-mazurskie
  • 28 stycznia - 10 lutego dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
  • 11 lutego - 24 lutego lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również