Sosnowiec - portal miejski Sosnowiecki.pl

Wiadomości z Sosnowca

Wystartowała loteria

  • Dodano: 2018-05-02 09:00

1 maja rusza II edycja loterii "Samochód za PIT. Rozlicz podatek w Sosnowcu". Każdy, kto złożył swój PIT w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym, będzie miał szansę na wygraną. Loteria potrwa do 1 czerwca. Losowanie nagród 11 czerwca w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, wręczenie nagród 29 czerwca.

Każdy, kto to rozliczy się w Sosnowcu, weźmie udział w loterii, a nagrodą główną będzie samochód osobowy. Nie zabraknie także innych cennych nagród. O tym, że naprawdę warto, przekonał się Pan Krzysztof Krupa, który w ubiegłym roku odebrał kluczyki do samochodu, wygranego właśnie dzięki loterii.

Ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużą popularnością. W loterii wzięło udział 5048 sosnowiczan, w tym 4641 elektronicznie. 280 osób po raz pierwszy rozliczyło się w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym. Po odjęciu kosztów organizacji, miasto szacunkowo zyskało ponad 300 tysięcy złotych z tytułu wpływu podatku dochodowego.

Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Aby płacić podatki w Sosnowcu nie trzeba być tutaj zameldowanym - wystarczy tylko mieszkać. W loterii będą mogły wziąć udział wszystkie osoby, które w zeznaniu podatkowym za 2017 roku wskażą na dzień 31 grudnia 2017 roku Sosnowiec jako miejsce zamieszkania. Konieczna będzie także rejestracja na specjalnej stronie internetowej lub wrzucenie formularza do urny znajdującej się w Urzędzie Miejskim.

Losowanie nagród odbędzie się w czerwcu 2018 roku, a loteria prowadzona jest przy współpracy z Urzędem Skarbowym w Sosnowcu.

Więcej informacji - kliknij TUTAJ

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • gornik

    patrząc na liczbę rozliczających to szanse na wygraną są marne... już chyba więcej szczęscia można mieć w jakiejś ankiecie ME, czy innych zdrapkach lotto

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.