Wiadomości z Sosnowca

Wejdź na www.edutargi.pl i znajdź szkołę dla siebie!

  • Dodano: 2014-09-05 13:45

Już 8 września br. rozpocznie się XIII edycja Targów Edukacyjnych ACI. Pod adresem  www.edutargi.pl maturzyści, kandydaci na studia, studenci i absolwenci odnajdą oferty kształcenia placówek edukacyjnych z całej Polski. Targi Edukacyjne ACI to m.in. nowoczesny layout, multimedialne prezentacje wystawców targowych, szybka nawigacja z łatwym dostępem do informacji, nowości edukacyjne, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Targi potrwają do 26 września.

Każda osoba odwiedzająca witrynę targową www.edutargi.pl znajdzie tam bogate propozycje edukacyjne z  mniejszych i większych ośrodków akademickich w Polsce, a także na różnym poziomie edukacji (od studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich po studia podyplomowe).

Podczas Targów Edukacyjnych ACI placówki zaprezentują swoją ofertę kształcenia w trzech halach wystawienniczych:

  • studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie;
  • studia podyplomowe, MBA;
  • szkoły policealne, językowe, szkolenia.


Wśród Wystawców są: uniwersytety, uczelnie techniczne, medyczne, przyrodnicze, pedagogiczne. Udział w Targach Edukacyjnych www.edutargi.pl to dla szkół bezpośrednia korzyść, owocująca zwiększeniem wyników rekrutacji, pozwalająca na nawiązanie kontaktu z kandydatami na studia oraz wzmocnienie pozytywnego wizerunku danej placówki.

Stronę www.edutargi.pl odwiedzają: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, maturzyści, kandydaci na studia, studenci, absolwenci, nauczyciele, pedagodzy oraz osoby, zainteresowane podniesieniem kwalifikacji zawodowych.

Dodatkowa atrakcja dla odwiedzających targową witrynę www.edutargi.pl to konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Każda osoba odwiedzająca witrynę targową, która zaloguje się na stronie konkursowej i odpowie prawidłowo na pytanie, bierze udział w losowaniu upominków.

Przeniesienie Targów Edukacyjnych ACI do świata Internetu daje dużo nowych możliwości. Wystawcy targowi prezentują swoją ofertę poprzez tradycyjne informacje tekstowe o kierunkach, zasadach rekrutacji, kształceniu praktycznym, a także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii: video slideshow, foldery informacyjne do pobrania w wersji PDF. Natomiast odwiedzający witrynę targową www.edutragi.pl mogą zadać każdej uczelni pytanie lub wyrazić swoją opinię  w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Wystarczy tylko komputer i połączenie z Internetem.

Zawartość merytoryczna strony, atrakcyjny layout oraz konkursy z nagrodami przyciągają wielu Internatów. Frekwencja w targach oraz zainteresowanie ze strony podmiotów edukacyjnych sprawiły, że Targi Edukacyjne ACI www.edutargi.pl na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń edukacyjnych w Polsce.

Organizatorem Targów Edukacyjnych ACI jest Akademickie Centrum Informacyjne, które już od 1994 roku pomaga maturzystom prowadząc działalność informacyjną i wydawniczą  (portale: Wirtualny Informator Maturzysty uczelnie.info.pl, Tropiciel Maturzysty tropicielmaturzysty.pl). ACI prowadzi również program certyfikacji uczelni "Wiarygodna Szkoła" oraz "Dobra Uczelnia – Dobra Praca".Patronem medialnym wydarzenia jest portal Sosnowiecki.pl.
Patronat portalu Sosnowiecki.pl

Wejdź na www.edutargi.pl i znajdź szkołę dla siebie!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.