Wiadomości z Sosnowca

Uroczyste powitanie nowego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu

  • Dodano: 2019-06-14 08:30, aktualizacja: 2019-06-14 08:50

W dniu 13.06.2019 r w Komendzie Miejskiej Policji w Sosnowcu miała miejsce uroczysta Zbiórka.

Jej celem było oficjalne powitanie powołanego przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztofa Justyńskiego w dniu 04.06.2019 r nowego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu podinsp. Mariusza Łabędzkiego. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz miasta oraz instytucji współpracujących z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu.

Nadinsp. Krzysztof Justyński na wniosek Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu insp. Dominika Łączyka z dniem 04.06.2019 r. powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu podinsp.Mariusza Łabędzkiego- dotychczasowego naczelnika Wydziału Prewencji tej jednostki. Podinsp.

Mariusz Łabędzki pełni służbę w Policji od blisko 28 lat

Od początku swej kariery jest związany z KMP w Sosnowcu. Zajmował w niej różne stanowiska przechodząc przez wszystkie szczeble policyjnej kariery. Pełnił służbę m. in komórkach kadrowych, prewencji, był również Komendantem Komisariatu Policji IV w Sosnowcu. Od marca 2013 roku zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Sosnowcu. Nowo powołanemu Komendantowi serdecznie gratulujemy i życzymy licznych sukcesów w służbie na nowym stanowisku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również