Wiadomości z Sosnowca

Uroczyste pożegnanie Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu

  • Dodano: 2019-02-07 09:30

W związku z zakończeniem z dniem 4 lutego 2019 r. służby na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu i jednocześnie służby w Policji przez podinsp. Andrzeja Zbierańskiego w Komendzie Miejskiej Policji w Sosnowcu miała miejsce uroczysta zbiórka.

W trakcie uroczystości reprezentujący Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu mł.insp. Tomasz Kłosowicz podziękował podinsp. Andrzejowi Zbierańskiemu w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników Policji za wkład pracy, zaangażowanie i poświęcenie wniesione w trakcie ponad 26 lat służby w Policji - w tym ponad 2 lat na rzecz Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

W uroczystości wzięli udział Komendanci, Naczelnicy oraz Koordynatorzy

Mł.insp. Tomasz Kłosowicz wręczając pamiątkową tabliczkę złożył odchodzącemu w stan spoczynku życzenia wielu lat w dobrym zdrowiu, szczęścia, spełnienia marzeń, wielu sukcesów i zadowolenia. Życzenia złożył również kapelan sosnowieckich policjantów ks. dr Mariusz Karaś - Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu. W uroczystości udział wzięli Komendanci Komisariatów, Naczelnicy Wydziałów oraz Koordynatorzy komórek organizacyjnych Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. Podinsp. Andrzej Zbierański wspominając przebieg swojej służby w Policji podziękował za dobrą współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta Sosnowca.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.