Wiadomości z Sosnowca

Społeczna odpowiedzialność biznesu

  • Dodano: 2010-12-03 09:45
Termin imprezyData: 08-12-2010 i 09-12-2010
Godzina rozpoczęciaGodzina: 0900
MiejsceMiejsce: Cech Rzemiosł Różnych, Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Sosnowcu

ul. Kościelna 16, 41-200 Sosnowiec
BiletyBilety: Wstęp wolny


Serdecznie zapraszamy na 2-dniowe seminarium dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu i idei flexicurity, które odbędzie się w dniach 8 i 9 grudnia 2010 roku w Sosnowcu. Seminarium jest kolejnym z cyklu spotkań w ramach projektu "Elastycznie i odpowiedzialnie – promocja dobrych praktyk w województwie śląskim" i skierowane jest do przedsiębiorców, pracowników przedsiębiorstw, przedstawicieli organizacji pracodawców, związków zawodowych, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji rynku pracy i innych interesariuszy.


Zagadnienia omawiane w trakcie seminarium są niezwykle ważne (szczególnie w czasach kryzysu) nie tylko dla efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstw, ale także całego rynku pracy.


Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w seminarium. Wystarczy odesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy: pocztą na adres Izby (Plac Wolności 12, 40-078 Katowice); na numer faksu: (32) 258 87 38; lub na adres e-mail: marcin.kozik@ir.katowice.pl Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 grudnia 2010 roku. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.


Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo tutaj: www.elastycznieiodpowiedzialnie.pl


Formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również