Wiadomości z Sosnowca

Zatrzymano cztery osoby poszukiwane listem gończym. Jeden zgłosił się sam

  • Dodano: 2021-03-10 10:00

Sosnowieccy policjanci zatrzymali i osadzili w areszcie czworo poszukiwanych listami gończymi. To mieszkańcy Sosnowca w wieku 26-45 lat.

Troje z nich kryminalni wytropili, 36-latek do Komisariatu Policji I zgłosił się sam

Wydział kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu przejął poszukiwania trojga z nich w styczniu i lutym 2021 roku. 27-letniego mężczyznę, poszukiwanego celem między innymi odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe i roku pozbawienia wolności za propozycję łapówki, kryminalni wytropili na jednej z ulic dzielnicy Pogoń. Na ich widok próbował uciekać, ale szybko został schwytany.

45-latkę poszukiwaną listem gończym przez Prokuraturę Rejonową Bielsko-Biała Południe do sprawy niealimentacji znaleźli w jednym z mieszkań dzielnicy Milowice.

26-latka, poszukiwanego celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe, zauważyli, kiedy stał na ulicy dzielnicy Centrum w towarzystwie 3 innych mężczyzn.

Ostatni, poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże nie wrócił do zakładu karnego po przepustce. Od tej pory ukrywał się przez blisko 2 lata. Nie mogąc już dłużej znieść tej sytuacji, sam zgłosił się do Komisariatu Policji I w Sosnowcu i przyznał, że jest poszukiwany. Wszyscy zatrzymani trafili już do aresztu, skąd zostaną przetransportowani do docelowych jednostek penitencjarnych, w których odbywać będą zasądzone im wyroki.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.