Wiadomości z Sosnowca

Spora ilość narkotyków u 35-latka z Sosnowca. Mężczyzna miał 7 tys. działek amfetaminy!

  • Dodano: 2024-04-17 13:45

Blisko 7000 działek amfetaminy, 700 gramów tabletek MDMA, 300 działek marihuany i metamfetaminę sosnowieccy kryminalni zabezpieczyli u jednego z mieszkańców tego miasta. Mężczyzna, który jak się okazało, był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, usłyszał prokuratorski zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu trafił on już na trzy miesiące do aresztu.

Zatrzymano sosnowiczanina z narkotykami

Sosnowieccy kryminalni uzyskali informację o 35-letnim mieszkańcu Sosnowca, który miał przechowywać środki odurzające. Policjanci postanowili sprawdzić ten trop i dotarli do jednego z mieszkań w dzielnicy Milowice. W trakcie przeszukania znaleźli i zabezpieczyli łącznie 7000 działek amfetaminy, 700 gramów tabletek MDMA, 300 działek marihuany i pewne ilości metamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany. Mundurowi zabezpieczyli także na poczet przyszłych kar i grzywien, znalezioną gotówkę. 

35-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał prokuratorski zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków i decyzją sosnowieckiego sądu, trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również