Wiadomości z Sosnowca

Zaginęła 29-letnia Samanta Dudek. Widziałeś ją?

  • Dodano: 2024-04-15 11:00

Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu prowadzi czynności poszukiwawcze za Samantą Dudek. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt pod numer telefonu: 32 - 2961 307 lub telefon 997 i 112.

Poszukiwania Samanty Dudek

29-letnia Samanta Dudek od około 5 pięciu lat zamieszkuje na terenie Niemiec z mężczyzną o imieniu Mateusz (bliższych danych brak), którego poznała w Niemczech. Ostatnio miała przebywać w miejscowości NORDHORN, MUHLENSTRASE 5. Kontakt z zaginioną miała matka w styczniu 2024 roku poprzez wiadomość przez aplikacje Facebook. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona uprzednio zamieszkiwała w Sosnowcu przy ul. Sieleckiej.

Rysopis zaginionej

  • z wyglądu około 30 lat, wzrost: 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długości do ramion, koloru ciemny brąz, nos krótki, uszy krótkie przylegające, oczy koloru niebieskiego, brak znaków szczególnych w tym blizn i tatuaży.

Brak informacji dotyczącej ubioru w momencie zaginięcia.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt pod numer telefonu: 32 - 2961 307 lub telefon 997 i 112.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również