Wiadomości z Sosnowca

"Pamiętaj o samokontroli"

 • Dodano: 2012-10-23 15:30

19 października w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line w Sosnowcu odbyło się pierwsze spotkanie z Iloną Felicjańską w ramach akcji społecznej "Pamiętaj o samokontroli".

Modelka spotkała się m.in. z aktorką Aleksandrą Prykowską, wokalistką Marzeną Korzonek, a także stylistką Agnieszką Rokosą von Zehfelden i doktor Anetą Franczak-Drygalską. Bohaterki wydarzenia szczerze opowiedziały o swoich doświadczeniach oraz o tym jak ich zdaniem można nauczyć się samokontroli, "zdrowego egoizmu" i kształtowania swojego wizerunku.

W sali konferencyjnej Centrum Medycyny Estetycznej zgromadziło się ponad stu gości. Takie zainteresowanie potwierdza sens organizacji kolejnych spotkań - powiedziała Prezez Estetic-Line, doktor Aneta Franczak-Drygalska- Mamy już wiele pomysłów na kolejne.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji społecznej, zainicjowanej przez Ilonę Felicjańską - "Pamiętaj o samokontroli". Kampania ma zachęcić kobiety, aby dbały o wszystkie aspekty życia będąc, a zwłaszcza pamiętały o sobie, bo względem siebie powinnyśmy być najważniejsze. To jest tzw. "zdrowy egoizm" - po to, aby być zdrowym dla naszych dzieci i naszych bliskich - tłumaczy modelka.

Na spotkaniu obecne były:

 • Ilona Felicjńska - modelka,  wicemiss Polonia 1993, bizneswoman. Od lat wspierała różne fundacje, głównie te zajmujące się pomocą dzieciom. Bez fałszywego wstydu opowiada o swoich doświadczeniach życiowych i wspomaga inne osoby w trudnej sytuacji. Opierając się na wnioskach, które wyciągnęła ze swoich porażek, zainicjowała akcję „Pamiętaj o samokontroli”.
 • Aleksandra Prykowska  - w telewizji pojawiła się po raz pierwszy w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami",oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi" .Można ją zobaczyć w Teatrze Narodowym w uwielbianym przez publiczność spektaklu “Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Jana Englerta.  Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja” wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska. Na co dzień występuje w serialu “Pierwsza Miłość”, gdzie konkuruje z samą Grażyną Wolszczak.
 • Marzena Korzonek - zwyciężczyni Finału Szansy na sukces i Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu, a także międzynarodowego Chanson Festival w Kolonii. Laureatka Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, półfinalistka II edycji Idola. Przez tygodnik "Gala" została uznana za nowy, wielki głos polskiej sceny. Dwa utwory w wykonaniu Marzeny: "Modlitwa" i premierowe, napisane dla niej przez Tadeusza Nalepę, "Chcę przytulić Cię" znalazły się DVD (DVD + CD) pt. "Tadeusz Nalepa, Breakaut i Przyjaciele-60-te urodziny" i zebrały bardzo dobre recenzje. Jej utwór "TO MOJA SIŁA" został wybrany na płytę TOPtrendy telewizji Polsat spośród ponad 300 zgłoszeń.
 • Agnieszka Rokosa von Zehfelden - absolwentka wydziału malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, członek ZPAP. Od wielu lat pracuje jako stylistka osobista i stylistka wnętrz, projektantka ubioru, kostiumolog, choreograf pokazów mody, stylistka sesji zdjęciowych. Wykładowca rysunku żurnalowego na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.
 • Aneta Franczak Drygalska - Prezes Estetic-Line - Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej - (Polski Program Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej), Członek Stowarzyszenia Lekarz Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Specjalista Chorób Wewnętrznych.
      

   

Komentarze (2)    dodaj »

 • ew

  kogo oni lansuja alkocholiczke co jezdzi po pijaku gdzie miala samokontrole kompromitacja

 • enzo

  ciekawe gdzie miala ta samokontrole jak wsiadala pijana za kierownice kogo wy zapraszacie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również