Wiadomości z Sosnowca

Nowe rynki - nowe możliwości

  • Dodano: 2010-12-30 11:15

Urząd Miejski w Sosnowcu informuje, że z początkiem nadchodzącego roku Silesia Izba Handlowa, zajmująca się kojarzeniem partnerów gospodarczych z różnych części świata, zaprasza do wzięcia udziału w planowanych w najbliższym czasie misjach gospodarczych.


Silesia Izba Handlowa od 1994 roku organizuje rynki dla polskich firm między innymi w Rosji, na Ukrainie i Cyprze, Turcji, Libii, Chinach oraz Indiach. Opracowuje i realizuje strategie eksportowe zarówno dla dużych firm, jak i w ramach programu "Paszport do eksportu" dla małych i średnich przedsiębiorstw. W każdym z obszarów działania wspólnie z lokalnymi partnerami Silesia Izba Handlowa dobiera dla polskich firm odpowiednie działania i ich harmonogram realizacji wsparty środkami z Unii Europejskiej.


W ramach swoich działań Silesia Izba Handlowa organizuje również wyjazdy gospodarcze firm polskich do kluczowych krajów, w których przedsiębiorcy mają możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów na miejscu. Harmonogram wyjazdów na luty i marzec 2011 roku prezentuje się następująco:


• Libia i Tunezja (7-16 luty 2010 r.)
• Chiny (21-25 luty 2011 r.)
• Ukraina (16-20 marca 2011 r.)
• Rosja (21-25 marca 2011 r.)


Szczegółowe informacje na temat działalności Izby Handlowej oraz programów i kosztów organizacyjnych misji gospodarczych znaleźć można na stronie www.scc.org.pl oraz pod numerem telefonu 661 345 808.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również