Wiadomości z Sosnowca

Wesoła Łapka pomaga w adopcji psów

  • Dodano: 2011-10-03 12:15, aktualizacja: 2012-07-25 21:05

Barbara Ogrodniczak, trener szkoły dla psów Wesoła Łapka, rozpoczęła wdrażanie programu "LIRA" w Sosnowieckim schronisku dla psów.

 

- "Program Lira" adresowany jest do wolontariuszy pracujących z psami schroniskowymi, w celu przygotowania ich do udanej adopcji. Po pierwsze - wolontariusze ze schronisk, którzy mają potrzebę popracowania ze schroniskowym psem mogą skorzystać z pomocy instruktorów Wesołej Łapki i pod ich kierunkiem szkolić psiaki schroniskowe w podstawowym zakresie. Po drugie - każdy, kto zaadoptuje psa ze schroniska ma 10% zniżki za szkolenie. Drugie 10% będzie przekazywane na schronisko, z którego jest psiak. To pomoże innym pieskom w poprawie ich życia i zwiększy szansę na adopcję. Myślę, że sprawa jest warta wysiłku.

 

Wesoła Łapka to grupa trenerów zlokalizowanych na terenie całej Polski. - Szkolimy psy w każdym wieku, rasowe i nierasowe. Prowadzimy też przedszkole dla szczeniąt. Nasze metody szkoleniowe służą budowaniu pozytywnej relacji pomiędzy psem i jego właścicielem, opartej na emocjonalnej więzi, zaufaniu i szacunku. W szkoleniu psów stosujemy autorską metodę Jacka Gałuszki - Click&Voice, łączącą zalety klikera i głosu. Jest ona pozytywna, szybka i skuteczna. Pracujemy w małych grupach. Każdy uczestnik szkoleń jest traktowany z najwyższą uwagą i troską. Uczymy właścicieli mówić językiem zrozumiałym dla psów i skutecznie kontrolować ich zachowanie. Nasze metody szkoleniowe rzeczywiście działają, dlatego udzielamy gwarancji dla naszych absolwentów.

 

Więcej można przeczytać na stronie:
http://wesolalapka.pl/program-lira/polska-program-lira/blog.html

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również