Wiadomości z Sosnowca

Ruszyły zapisy do Klubu Teatralnego w Teatrze Zagłębia

  • Dodano: 2021-10-25 10:30

Teatr Zagłębia wznawia działalność Klubu Teatralnego i ogłasza nabór dla osób dorosłych. Zajęcia prowadzone przez Ryszardę Bielicką-Celińską pozwolą spróbować swoich sił na scenie oraz doszlifują kunszt aktorski. Kurs trwa od listopada do czerwca, a warsztaty odbywają się w dwa poniedziałki w miesiącu.

– Oglądanie spektaklu to znacznie więcej, niż tylko poznawanie ciekawych historii. Teatr może funkcjonować jako miejsce twórczego działania i ożywionej dyskusji o współczesności i to od nas zależy, czy wnioski z tej rozmowy wykorzystamy, by inicjować zmiany w otaczającym nas świecie. Chcąc stwarzać naszym widzom przestrzeń do wspólnej aktywności, kontynuujemy działania Klubu Teatralnego, do współtworzenia którego zapraszamy – mówi Agata Kędzia, edukatorka teatralna.

Zapisy trwają do końca października

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomości zawierające imię, nazwisko oraz wiek uczestnika, należy wysyłać na adres edukacja@teatrzaglebia.pl. Harmonogram zajęć i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej – www.teatrzaglebia.pl/klub-teatralny/  

Google NewsSubskrybuj Sosnowiecki.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również