Wiadomości z Sosnowca

Napadli na 67-letnią kobietę w jej własnym mieszkaniu. Pokrzywdzona poważnie poturbowana!

  • Dodano: 2020-12-14 07:00, aktualizacja: 2020-12-14 05:02

Sosnowieccy policjanci zatrzymali dwoje agresorów, którzy napadli na 67-letnią kobietę w jej własnym domu. Do zdarzenia doszło około godziny 16.00 w jednym z mieszkań w centrum miasta. Pokrzywdzona została poważnie poturbowana.

39-letnia kobieta i towarzyszący jej 32-letni mężczyzna usłyszeli już zarzuty

Po godzinie 16.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w centrum miasta doszło do napaści. Do drzwi mieszkania 67-letniej kobiety dobijało się dwoje ludzi. Ponieważ właścicielka znała mężczyznę (kiedyś wyświadczał jej drobne przysługi-pomagając w domu), otworzyła drzwi. Kiedy tylko to się stało, towarzysząca mu kobieta uderzyła pokrzywdzoną pięścią w twarz. W wyniku ciosu ofiara upadła, a upadając doznała skomplikowanego złamania nogi.

Para wtargnęła do domu

Agresorka groziła pokrzywdzonej, która poturbowana leżała, nie mogąc się ruszyć. Napastnicy swobodnie „rozgościli się” w domu plądrując lodówkę 67-latki. Po chwili wyszli. Dopiero wtedy przerażona kobieta wezwała pomoc. Policjanci błyskawicznie zjawili się na miejscu i już po chwili zatrzymali dwoje sprawców. 39-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna usłyszeli już zarzuty. Kobieta odpowie za uszkodzenie ciała, najście na mieszkanie oraz groźby kierowane pod adresem 67-latki. Grozi jej do 5 lat więzienia. Mężczyzna odpowie za najście na mieszkanie, za które może trafić za kraty na rok. Prokurator objął oboje napastników policyjnym dozorem

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.