Wiadomości z Sosnowca

Marcin Meller w Sosnowcu

  • Dodano: 2022-10-28 14:00

Fundacja Nie Będziesz Szła Sama serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym wydarzeniu w ramach cyklu "SPOTKANIA OKOłoLITERACKIE", które odbędzie się w Auli partnerującej projektowi Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu).

Już we wtorek 8 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Marcinem Mellerem – historykiem, bezkompromisowym dziennikarzem, reporterem, felietonistą i prezenterem telewizyjnym, autorem książek reportażowych oraz powieści „Czerwona ziemia”. Wstęp wolny.

Od Organizatora – Fundacji Nie Będziesz Szła Sama:

Będziemy rozmawiać o poruszających i autentycznych publikacjach Marcina Mellera, o jego zaangażowaniu w apele społeczne, wsparciu dla kobiet oraz roli ojca, a także ekscytujących podróżach.

Cykl SPOTKAŃ OKOłoLITERACKICH ma na celu podniesienie świadomości kulturowej w społeczeństwie. Podniesienie debaty o tym, jak kultura i sztuka, szczególnie literatura popularna, motywuje działania prodemokratyczne w jednostkach. Stawiamy na otwartą formę rozmowy, chcemy, abyście to Wy mieli szansę zabrać głos, wypowiedzieć się, zapytać o to, co dla Was ważne i nurtujące. Nasi goście nie obawiają się trudnych pytań!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również