Wiadomości z Sosnowca

Kradzież rozbójnicza w dyskoncie kosmetycznym w Zagórzu

  • Dodano: 2021-11-09 10:45

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III odnaleźli i zatrzymali dwóch mężczyzn chwilę po tym, jak wdali się oni w szarpaninę z ochroniarzem, by wynieść ze sklepu perfumy skradzione przez jednego z nich. Chęć utrzymania się za wszelką cenę w posiadaniu towaru o wartości niespełna 300 złotych spowodowała, że obu mężczyznom może grozić teraz nawet do 10 lat więzienia.

Dwaj mężczyźni ukradli perfumy o wartości 300 złotych. Poturbowali ochroniarza

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III otrzymali zgłoszenie, że w jednym z dyskontów kosmetycznych w dzielnicy Zagórze doszło do nieprzyjemnego incydentu. Ochroniarz sklepu został poturbowany po tym, jak usiłował zatrzymać mężczyznę, który chciał ukraść perfumy o wartości 300 złotych.

Kiedy doszło między nimi do szarpaniny, do akcji wkroczył jeszcze inny mężczyzna, który wsparł rabusia. Jego działanie spowodowało, że obu mężczyznom udało się uciec. W ręce ochroniarza została tylko kurtka jednego z nich.

Policjanci szybko namierzyli sprawców kradzieży rozbójniczej w Sosnowcu

Powiadomiono policjantów, którzy na miejscu szybko ustalili, jak wyglądali sprawcy i natychmiast ruszyli na poszukiwania. Już kilka chwil później zatrzymali ich kilka przecznic dalej. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. O ich dalszym losie zadecyduje Prokurator. Za dokonanie kradzieży rozbójniczej może im grozić nawet do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również