Wiadomości z Sosnowca

Wynajem ciężkich dźwigów w Sosnowcu 24 h / 7 dni w tygodniu

  • Dodano: 2016-12-07 14:45

Skomplikowane prace przy przenoszeniu i montażu konstrukcji stalowych? Konieczność zgrania pracy dwóch ciężkich dźwigów? Wybierz usługi dźwigowe Sosnowiec - FUSUB Sołtys.

W Sosnowcu swoje usługi oferuje firma FUSUB Sołtys. Od 25 lat jesteśmy obecni na rynku świadcząc usługi dźwigowe w Zagłębiu i na Śląsku. Dzięki naszym maszynom stoi wiele nowych konstrukcji, m.in. wiaduktów, mostów i suwnic. Pracowaliśmy również przy demontażu stalowych gigantów w hutach, elektrowniach, elektrociepłowniach i zakładach produkcyjnych.

Lider w wynajmie dźwigów i żurawi w Zagłębiu 

Wszędzie, gdzie realizowaliśmy zlecone nam zadania zostały one wykonane perfekcyjnie. Chcecie Państwo wynająć ciężki dźwig (Sosnowiec + inne miasta Zagłębia)? Jesteśmy do dyspozycji!

Oferujemy pełną gamę prac z wykorzystaniem ciężkiego dźwigu. W naszej bazie pozostaje do dyspozycji ponad 15 maszyn o różnych parametrach podnoszenia. Każda z nich może pracować w trudnych warunkach - na budowach, w miastach i przy demontażu obiektów.

Własne centrum technologiczne 

Klientom oferujemy także specjalistyczne usługi centrum podnoszenia - wydzielonej w naszej firmie jednostki, która planuje przebieg zlecenia i dokonuje wszelkich obliczeń. Zapewnia to bezpieczeństwo i skuteczność prowadzonych prac. Dzięki jej działaniom i precyzji naszych operatorów usługi dźwigowe w Sosnowcu są świadczone na najwyższym poziomie. Zachęcamy również do zamawiania naszych usług w innych miastach Zagłębia!

Atutem naszej firmy jest z pewnością szybki termin realizacji zleceń oraz doskonała lokalizacja bazy (w Tychach). Sosnowiec ciężki dźwig jest osiągnąć w przeciągu ok. 2 godzin, inne miasta Zagłębia - do 3 godzin.

Dostęp 24 h / 7 dni w tygodniu - dźwigowy dyżur całodobowy 

Dzięki dyżurom całodobowym klienci mogą liczyć na nas również poza standardowymi godzinami pracy firmy. Telefon pogotowia awaryjnego działa przez cały czas, także w święta i nocą. W razie potrzeby świadczymy kompleksowe usługi dźwigowe również w trybie pilnym.

Działamy na terenie całej Polski. Na zlecenie klienta jesteśmy w stanie podjąć się prac również w innych regionach, a także w Europie. Realizujemy zlecenia długoterminowe oraz pojedyncze podnoszenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Potrzebujesz dźwig w Sosnowcu? 

Kliknij i zamów dźwig w Sosnowcu - skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Przygotujemy ofertę, wycenę i (jeżeli potrzeba) szczegółowy plan podnoszenia.     

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.