Wiadomości z Sosnowca

Najlepsze słuchawki douszne dla młodzieży

  • Dodano: 2019-05-27 12:00

Szukasz słuchawek do słuchania muzyki na komórce albo odtwarzaczu MP3? A może chcesz wybrać modny i prezent dla nastoletniego dziecka? W tym artykule wzięliśmy pod lupę najlepsze i najchętniej wybierane przez młodych miłośników muzyki słuchawki douszne. Przekonaj się, jakie cechy mają ukazane modele oraz jakie są ich największe zalety.

Słuchawki douszne marki JBL

Wśród słuchawek dousznych różnych marek największym hitem i bestsellerem w sklepach elektronicznych są młodzieżowe słuchawki bezprzewodowe JBL. Na uwagę zasługuje w szczególności model T110, dostępny w trzech atrakcyjnych kolorach: białym, czarnym i niebieskim. Ponieważ słuchawki te mają wbudowany mikrofon, wykorzystasz je jako zestaw do telefonu i będziesz wygodnie przeprowadzać rozmowy bez wyciągania smartfona z kieszeni.

Słuchawki douszne JBL są wygodne i dostosowane do kanału usznego tak, że nie wypadają nawet podczas energicznego biegu. Możesz wykonywać w nich ćwiczenia, jak również tańczyć w rytm ulubionej muzyki. Obecność cienkiego przewodu sprawia, że słuchawek nie musisz ładować, a sygnał zawsze jest czysty i stabilny.

Silna konkurencja od Panasonica

Podczas gdy słuchawki JBL odznaczają się i tak szerokim pasmem przenoszenia 20-20000 Hz, w modelu RP-HJE125E-K marki Panasonic wartości te rozszerzają się do 10-24000 Hz. To idealne słuchawki dla osób o wrażliwym słuchu, które są w stanie wychwycić więcej dźwięków niż przeciętny odbiorca. Do telefonu czy odtwarzacza muzycznego podłącza się je za pośrednictwem przewodu. Uwaga: ten model nie dysponuje mikrofonem.

Długość kabla w słuchawkach Panasonica wynosi więcej niż metr. Możesz więc trzymać odtwarzacz muzyczny w kieszeni albo plecaku, a i tak dźwięk będzie przekazywany w doskonałej jakości: przy 97 dB.

Samsung Level Active – dla sportowców

Słuchanie muzyki często idzie w parze z uprawianiem sportu. Biegacze czy rowerzyści spędzają na ulubionej aktywności fizycznej sporo czasu. Nie każdy jednak umie się delektować dźwiękami natury, zwłaszcza gdy biegnie lub jedzie rowerem przez zatłoczone miasto. Właśnie dla takich osób marka Samsung przygotowała słuchawki z serii Level Active. Wyróżnia je budowa – jest to model douszny typu Clip-on. Do głośniczków przyczepione są wygodne zauszniki, które zapobiegają wypadnięciu słuchawek z uszu.

Dodatkowa zaleta sportowych słuchawek to odporność na pot. Możesz śmiało wykorzystywać je na siłowni lub podczas przygotowań do maratonu. Nie ulegną uszkodzeniu od drobnej wilgoci ciała.

Słuchawki douszne bezprzewodowe – z modułem Bluetooth

Coraz większą popularnością na rynku słuchawek cieszą się modele bezprzewodowe – zarówno douszne, jak i nauszne. Doskonały przykład to model Level U Pro od Samsunga. Mają opaskę przytrzymującą głośniczki w uszach, a także mikrofon, byś po sparowaniu ich z telefonem mógł wygodnie przeprowadzać rozmowy.

Czas pracy słuchawek to nawet 9 godzin. Od urządzenia nadającego dźwięk możesz oddalić się aż na 10 metrów. Po przekroczeniu tej odległości sygnał zacznie słabnąć, aż zostanie utracony. Słuchawki mają wbudowaną regulację głośności. Ponieważ są składane, nie uszkodzą się w torebce czy kieszeni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Sosnowiecki.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.